Stefan Kosiewski * Polnisches Kulturzentrum e.V. * Postfach 800 626 - 65906 Frankfurt
wtorek, 29 września 2015
Yamila Ortellado Kobylańska #‎Polska‬ representada de norte a sur y de este a oeste!!!

https://www.pinterest.com/pin/452752568768524382/

Stefan Kosiewski udostępnił zdjęcie użytkownika Yamila Ortellado Kobylańska.
20 min ·
 

https://www.pinterest.com/pin/452752568768524382/

Zdjęcie użytkownika Yamila Ortellado Kobylańska.
Yamila Ortellado Kobylańska z użytkownikiem Nasz Balet Apóstoles Misiones i 2 innych użytkowników w: Fiesta Nacional del Inmigrante
9 września o 09:51
 

‪#‎Polska‬ representada de norte a sur y de este a oeste!!!
‪#‎Lowicz‬ ‪#‎Lublin‬ ‪#‎KurpieZielone‬ ‪#‎Krakowiak‬

Zobacz tłumaczenie
1 polubienie

https://www.facebook.com/nasza.czeladz/posts/938575236198996

http://sowa.blog.quicksnake.pl/Stefan-Kosiewski/IANICULUM-PDO201-Bracia-Kaczynscy-oglosili-plan-stabilizacyjny-FO-von-Stefan-Kosiewski-ZR601-Tekla-Staczyk

22:19, kultur , info & foto
Link
środa, 14 września 2011
17 września Szczytno - Dzień Kultury Kurpiowskiej
Escrito por sowa (») hoy en categoría HERODY/ Herodenspiel von Stefan Kosiewski,


Gadki
so zydoskie
(łod hebr.: hagada) - Kurpsie muzio i poziadajo, co te gadki w jinternecie Leska Cyza to nie so kurpsioskie, bo łon psise: chrzesno, nie krzesno w "Ksiendzowskiej ziśni". Zacyno zdanie psisać łod: "A on co i roz", tak nie mózio Kurpsie, tak w śkole łuczo zydoskie łucycielki. 
 
vide:
 
Herod mózi:
 
W chujakach dosła mnie nozina, Panna porodziła syna.  Łubowcy w majlach jinformujo, łon bandzie królować, z zydani panować. Poziedajo, ze zydy z Mysiańca godajo. Zołnierstwo moje, bzierzta pałase w rance swoje!
 
HERODY/ Herodenspiel von Stefan Kosiewski, Akt III, Herody s Carnihttp://sowa.quicksnake.es/HERODY-Herodenspiel-von-Stefan-Kosiewski
16:24, kultur , info & foto
Link
sobota, 01 grudnia 2007
żołnierzom WP 71 pp poległym w Myszyńcu w obronie Ojczyzny
Kurpie     Od PKN    
04:34, kultur , info & foto
Link
czwartek, 23 sierpnia 2007
Matki Boskiej Zielnej 15.8.2007 Myszyniec
Matki Boski Zielnej - Kurpie
Matki Boski Zielnej - Kurpie
00:57 | 7,84 MB
Użytkownik: kulturzentrum                     

Kurpie 15.8.2007 
Kurpie 15.8.2007
00:05 | 763 KB
Użytkownik: kulturzentrum
http://www.wrzuta.pl/userfiles.php?login=kulturzentrum&type=d#user_folders

http://kulturzentrum.livedigital.com/content/albums

12:12, kultur , info & foto
Link
sobota, 14 lipca 2007
19:44, kultur , info & foto
Link
Od sowa magazyn
19:42, kultur , info & foto
Link
19:41, kultur , info & foto
Link
piątek, 18 maja 2007
Zarzućcie sieć po prawej stronie łodzi, premier na Kurpiach, Lech Wałęsa po lewicy 17 maja 2007 na Uniwersytecie

Stefan Kosiewski i Mirosław Grzyb, prezes Związku Kurpiów

wysłuchaj

Nie wiadomo było,  dlaczego to właściwie i po co biskup łomżyński  Stanisław zlikwidował w tym roku w zarządzanej przez siebie Diecezji tradycyjny na Kurpiach post w święto Matki Bożej Gromnicznej, 2 lutego. Jeżeli nikt go o to głośno nie prosił, ne naciskały w tej sprawie żadne grupy społeczne, nie groziły strajkiem głodowym salowe, ani nauczycielki, nie walczyły zakonnice o kiełbasę na Swięto Ofiarowania Pańskiego.
 
17 maja 2007 roku trochę się przetarło, czy też nieco wyjaśniło. Otóż, do Łomży przyjechał premier prof. Jarosław Kaczyński, żeby nawiązać do zabójczego pomysłu byłego Prokuratora Generalnego dla Polski i kandydata na Prezydenta dla Polaków, prof. Lecha Kaczyńskiego, żeby
likwidować  w całym majestacie prawa już nie święta, ale zwyczajnych, niektórych Polaków, jak robił to jeszcze stosunkowo niedawno w Polsce ojciec obecnego wiceministra sprawiedliwości Kryże.
 
Nie bacząc więc na to, że Pan Bóg powiedział do Mojżesza: Nie zabijaj,  a biskupi Kościoła Rzymsko-Katolickiego na całym świecie głoszą Ewangelię z Pisma Swiętego i zobligowani są z Urzędu do wiernego co do joty, najmniejszego robaczka pośród hebrajskich znaków ikonograficznych, przekazu tegoż pisma, Jarosław Kaczyński na świeckim spotkaniu przedwyborczym w Łomży 17 maja 2007 roku rzekł:   Mimo obecności na tej sali ekscelencji biskupów, muszę powiedzieć, że należy rozważyć przywrócenie kary śmierci.
 
Reformatorzy Kościoła Apostolskiego, jeżeli nie są biskupami, przybijają zazwyczaj swoje tezy reformatorskie na dzrzwiach budowli sakralnych, co przynosi skuteczne przyhamowanie przekazów środków finansowych,  danin oraz darów na budowę gdzie indziej, bardziej okazałych budowli sakralnych tego samego Kościoła Jezusa Chrystusa, do którego przyznaje się jeszcze tylko jakieś 2 proc. Duńczyków, a zdaniem gazety Rzeczpospolita około 50 proc. Polaków.
 
Biskup Stanisław Stefanek zdawał się nie wiedzieć w styczniu Roku Pańskiego 2007, jaki to Duch panuje w Narodzie Polskim i czego nie życzą sobie Polacy w zarządzanej przez niego Diecezji. Teraz już wie i nie powinien bez potrzeby mieszać Kurpiom w głowie. Naród to bowiem bezpośredni, pryncypialny  i prosty w wymowie, narodowy i polski, przywiązany do swoich zwyczajów, wartości  i tradycji. Stawał zawsze w obronie Króla i Rzeczypospolitej, a żydokomuna to rzecz na Kurpiach nowa. Nie ma potrzeby jej ulegać, ani wychodzić naprzeciw ateizującym zachciankom wrogich Polsce i Panu Bogu środowisk.
 
Porywali za kamienie, ażeby zabijać , Faryzeusze i ludzie uczeni w piśmie, którzy nie chcieli słuchać mowy i nauki, bo zawsze chcieli się tylko najeść i wszystko mieć. Jezus im powiedział: Wy macie diabła za ojca, i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma.  J 8, 44.
 
W Swieto Wniebowstąpienia Pańskiego 2007 roku legendarny Przywódca Solidarności, elektryk Lech Wałęsa wstąpił na Uniwersytet w Warszawie, żeby się spotkać z  członkami światowego klubu Bilderberg w Polsce: Aleksandrem Kwaśniewskim i Andrzejem Olechowskim. Nie wstąpiła niestety na Uniwersytet Warszawski w Swięto Wniebowstąpienia Panskiego Hanna Suchocka, która - jak informuje eurodeputowany Maciej Giertych - od 1998 roku jest członkiem tegoż konspiracyjnego klubu światowego , zaś oficjalnie reprezentuje w Watykanie rząd koalicyjny Jarosława Kaczyńskiego z udziałem syna tegoż Macieja Giertycha w roli wicepremiera.
 
Lech Wałęsa zadeklarował się w rozmowie dla tygodnika Newsweek Polska, że jest prawicowcem.  Dlatego też po chrześcijańsku zasugerowany  został, żeby nie szedł na planowane spotkanie 17 maja z lewicą, bo może mu to zaszkodzić.  Odpowiedział w najlepszym swoim stylu, przekręcając wypowiedź Pana Jezusa, dokładając do Pisma swiętego właśnie tę literkę, której nie wolno biskupom dokładać, przysłał majla: Spoko, po czynach ich poznajcie.
 
W polityce nie czeka się, Miśku  na czyny do końca świata; zarzucane są sieci każdej chwili. Szymon Piotr był prostym żydem i mógł nie wiedzieć, gdzie łapać.  Jezus powiedział: Zarzućcie sieć po prawej stronie łodzi, a znajdziecie. J 21,6. Lewica może nie znać Pisma Swiętego, ale wie, że podbiera się na prawicy. 
 
 
Z Frankfurtu nad Menem mówił
 
Stefan Kosiewski
http://sowa.mypodcast.com
Download this episode / prawym przyciskiem myszy ściągaj mp3(7 min)
05:52, kultur , info & foto
Link
piątek, 29 września 2006
Brzeziński, Kaczyński, tajne spotkania żydokomunistów. Nie tędy droga na Ostrołękę

Specjalny list do premiera Jarosława Kaczyńskiego, ministra transportu Jerzego Polaczka i prof. Eckharta Kuijkena z Sekretariatu Konwencji Berneńskiej w Strasburgu wysłał Jerzy Brzeziński prezydent Łomży. Prezydent napisał w nim, że jest wzburzony tym, że organizując konsultacje społeczne w ramach opracowywania wielowariantowej oceny środowiskowej przebiegu I Pan-Europejskiego Korytarza Transportowego Via Baltica o miejscu i ich terminie nie powiadomiono zainteresowanych samorządów i mieszkańców.

Jak podkreśla prezydent Brzeziński konsultacje społeczne miały być jednym z najważniejszych etapów prac nad projektem. Tymczasem [...]
http://www.radionadzieja.pl/index.php?strona=1001&id=983

Kilka godzin później ostrołęccy policjanci usiłowali zatrzymać do kontroli 61-letniego rowerzystę, jadącego ulicą Goworowską. Był on jednak tak pijany, że nie był w stanie się zatrzymać i wjechał w tył policyjnego poloneza. Rowerzysta podobnie jak wcześniej kierowca miał 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

http://www.radionadzieja.pl/index.php?strona=1000&id=997

17:16, kultur , info & foto
Link
piątek, 30 września 2005
29.9.2005 Ostrołęka

Ostrołęka 29.8.2005 - Prezes Związku Kurpiów Mirosław Grzyb:

... my, w odróżnieniu od powstających licznie stowarzyszeń gminnych, zajmujemy się działaniami o zasięgu znacznie szerszym niż gmina, powiat, nawet województwo. Obejmujemy swoim zasięgiem całe Kurpie i wszystkich Kurpiów, także tych rozsianych po Polsce i świecie.

     

Stefan Kosiewski, Mirosław Grzyb

sowa.blogg.de - archiv  off-line  Freitag, 30.09.2005

http://sowa.blogg.de/eintrag.php?id=626

KURPIE - SOWA 29.8.2005 w Ostrołęce, a Radio Maryja 10.10. w Myszyńcu

Medien - 29.
01:03, kultur , info & foto
Link
| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Zakładki:
EU-Fotos
FREUNDE - PRZYJACIELE
IN POLEN
KOSIEWSKI
Księga - Gästebuch
KULTUR
LITERATUR
Narodowi socjaliści - komuniści - inne
NASZE - UNSERE
POLONIA i Polacy za granicami RP
PRZYJACIELE - FREUNDE
SOWA
SOWA RADIO
SOWA VIDEO
UNIA & POLSKA
YES - POLAND
www.flickr.com
stefan_kosiewski przedszkole oddali na burdel photoset stefan_kosiewski przedszkole oddali na burdel photoset
Image Hosted by ImageShack.us Add me to your address book
Google Groups – wersja beta
Zapisz się do magazyn europejski
E-mail:
Odwiedź tę grupę

Grab this swicki from eurekster.com